Úvod > Helmy

Helmy

Helmy na čtyřkolky jsou základní ochrannou před případným úrazem pro každého řidiče. V této kategorii vám nabízíme nejpřednější výrobce helem jako je španělská firma LS2 Helmets, která ve svých helmách kombinuje vysokou kvalitu a atraktivnost přilby zajištěnou originálním a nápaditým designem. Druhým výrobcem je firma NUVO, od které si můžete vybrat přilby silničního, či motokrosového typu. Samozřejmě vám také nabízíme oficiální náhradní díly od obou firem.
 
Pokud si vyberete helmy od výrobce NUVO, pak máte jistotu bezpečnosti, která je potvrzená uznávaným testem Sharp, ve kterém právě tyto helmy získaly čtyři hvězdičky v bezpečnosti z maximálních pěti.
 
Sharp test provádí britská vláda, při kterém hodnotí kvalitu přileb, kde helma projde postupně 32 různými druhy testů, ve kterých měří ochranu uživatele, jeho mozku po nárazu a to v různých rychlostech. Nejvyšší možné hodnocení, tedy pěti hvězdné označení, znamená, že helma nabízí dobrou kvalitu pro ochranu hlavy uživatele.
 
Přilby firmy LS2 Helmets si získávají mezi motocyklisty a čtyřkolkáři stále větší popularitu. Ať už jsou mezi nimi zkušení závodníci, nebo úplný začátečníci. V podkategoriích této helmy si můžete vybrat mezi různými typy přileb. Ať se bude jednat o motokrosové helmy, silniční, silniční otevírací, dětské, nebo otevřené, vždy získáte velmi vysokou kvalitu za příznivou cenu. 

Nenalezen žádný záznam